Захворювання нирок та сечового міхура

поліцикліки нирок (PKD)

Існує два типи ПКД: аутосомно домінуючий ПКД та аутосомно -рецесивний ПКД. Аутосоми та домінуючі ПКД викликають кісти лише в нирках. Його часто називають “полікістозними дорослими”, тому що люди з таким типом полікістоз не можуть помітити жодних симптомів, поки їм не виповниться 30 – 50 років. Аутосомно -рецесивний ПКД змушує кісти рости як у нирках, так і в печінці.

вовчак нефрит

нефрит вовчака (тисяча тисяч тихів)-це медична назва набряку та роздратування нирок, спричинених вовчаками. Вовчак – це аутоімунне захворювання. Аутоімунні захворювання змушують вашу імунну систему атакувати власні здорові клітини. Коли ваша імунна система нападає на ваші нирки, вони пошкоджені. Пошкодження може бути дуже серйозним.

рак нирок

Рак нирок – це тип раку, який починається в нирках. Це може статися з людьми різного віку. Найпоширеніший тип раку нирок називається рак ниркової клітини, і зазвичай це відбувається у дорослих. Цей тип раку нирок починається з крихітних фільтрів у ваших нирках.

рідкісні захворювання

Деякі рідкісні або менш поширені захворювання можуть спричинити ураження нирок, що призводить до хронічного захворювання нирок та ниркової недостатності. Деякі з цих рідкісних захворювань включають: синдром Альпорта; амілоїдоз; Синдром Хадпас; І гранулематоз Вегенера. Ці захворювання можуть завдати шкоди ниркам, а також іншим органам та тканинам.