Статеві інфекції

Статеві інфекції у чоловіків.

ЗПСШ – це захворювання, які передаються статевим шляхом і викликаються ІПСШ (інфекції, що передаються статевим шляхом).

Гонорея

Інфекційне захворювання слизової сечостатевих органів, іноді уражується слизова ротової порожнини, або прямої кишки. Викликається гонококами – Neisseria gonorrhoeae. Імунітет до гонококів не формується, тому можливі повторні інфікування.

Інкубаційний період – 3 – 5 днів, можливо і від 1 до 15 днів. Гонорея (тріпер в народі) буває гострим (до 2 місяців від моменту інфікування), хронічним (більше 2 місяців), латентним (коли гонорея протікає безсимптомно).

Проявляє себя виділеннями з уретри, а також печінням при сечопуску. При хронічних формах скарги можуть бути відсутніми. Для діагностики гонореї досліджують виділення з уретри, секрет простати, сперму.

Можливі ускладнення гонореї: баланопостит, фімоз, парафімоз, стриктура уретри, епідидиміт, орхіт, простатит, везикуліт.

Хламідіоз.

Інфекція, що передається статевим шляхом (ІПСШ), збудником якої є Chlamydia trachomatis. Інфікування відбувається через статеві шляхи. Інкубаційний період хламідій – 5 – 30 днів. У більш ніж 30% чоловіків інфікованих хламідіями спостерігаються проблеми із потенцією і безпліддя. Також хламідії можуть бути причиною хвороби Рейтера (коли вражаються статеві органи, суглоби, кон’юнктива). Хламідії не є нормальною флорою людини.

Діагностика хламідіозу: мікроскопія виділень, ПЛР дослідження на наявність хламідій, інколи дослідження крові на наявність антитіл до хламідій.

Лікування простатиту, уретриту, епідидиміту, хвороби Рейтера спричинених хламідіями, проводить лікар уролог, андролог. Весь спектр обстежень і лікування як гонореї, так і хламідіозу можна пройти в уролога в Києві у медичному центрі Мольфа (Molfa).

Мікоплазмоз і уреаплазмоз.

Це захворювання, що передаються статевим шляхом збудником яких є мікоплазма або уреаплазма. Ці збудники часто є причиною чоловічого безпліддя і запалення сечостатевої системи. Безпліддя, викликане мікоплазмою, або уреаплазмою, може бути як внаслідок запалення (простатит, уретрит, епідидиміт), так і внаслідок прикріплення мікоплазми і уреаплазми до сперматозоїдів і їх пошкодження. Уреаплазмоз і мікоплазмоз часто протікають безсимптомно.

В нашому медичному центрі Мольфа у Києві, діагностикою і лікуванням гонореї, хламідій, мікоплазми, уреаплазми, трихомонади у чоловіків займається уролог андролог.

У нашому медцентрі Мольфа, який знаходиться у центрі Києва і добратись до нас зручно з метро Вокзальна, Університет, Золоті Ворота, Шулявська, Житомирська, Нивки, КПІ, а також з проспекту Перемоги і житлового масиву Виноградар, можна здати аналізи на ІПСШ (статеві інфекції у чоловіків).

Лікування статевих інфекцій у чоловіків залежить від збудника і того, який орган уражений. Венеричні захворювання (спричинені ІПСШ) часто важко піддаються лікуванню через стійкість збудників до антибіотиків.

Пацієнти, що проходять обстеження і лікування в уролога у нашому медцентрі, можуть пройти безкоштовне експрестестування на ВІЛ, гепатити В і С, сифіліс.