Коли йти до гінеколога? | Медицинский центр Molfa • Закажи консультацию врача сейчас!
 

Коли йти до гінеколога?

6 Липня, 2020by Іван Дмитрик

Відвідувати лікаря необхідно не тільки при наявності певних проблем. Багато хто задається питанням, як часто треба відвідувати гінеколога? Робити це слід регулярно, хоча б раз на півроку. В іншому випадку існує ризик розвитку безлічі патологій і захворювань.

Гінеколог Київ: основні причин необхідності відвідування фахівця:

 

Початок осені. 

У цю пору року імунітет істотно знижується і підвищується ризик інфікування різними вірусами та інфекціями. При плановому огляді фахівець може виписати необхідні препарати, які зміцнюють імунітет. Це створить всі умови, при яких організм зможе самостійно боротися з мікробами і вірусами.

Порушення менструального циклу. 

У тому випадку, якщо тривалість місячних становить більше восьми днів, слід негайно звернутися до лікаря. Також, якщо місячні супроводжуються хворобливими відчуттями в нижній частині живота і попереку, що свідчить про наявність певної проблеми, що вимагає своєчасного лікування та діагностики.

Запалення і інфекції. 

Необхідно записатися на прийом до лікаря при перших симптомах сверблячки, печіння і специфічних виділень, так як дані симптоми свідчать про наявність інфекції. Така симптоматика не проходить самостійно, тому чекати поліпшень не варто. Причинами таких проблем можуть бути вагінальний кандидоз, хламідіоз та інші види запальних захворювань.

Запобігання міоми матки. 

Як показує статистика, міома матки зустрічається практично у кожної п’ятої жінки. Пухлина розвивається дуже швидко і може досягти великих розмірів. Якщо вчасно її виявити, процес формування міоми можна уповільнити або зовсім зупинити. Існує ряд ефективних методів для виконання ефективного лікування.

Захворювання молочних залоз. 

Якщо ви відчуваєте ущільнення в грудях, візит до лікаря повинен бути невідкладним. Спеціаліст розповість, як самостійно перевіряти грудні залози, щоб уникнути різних захворювань. Це допоможе запобігти розвитку раку молочних залоз і багатьох інших проблем.

Онкологічні захворювання. 

Будь-які ущільнення в області паху можуть говорити про наявність кісти або фіброми. Якщо ви помітили у себе дані патології, відразу зверніться до лікаря. Так само важливо регулярно відвідувати гінеколога при таких станах як: ерозія шийки матки, дисплазія шийки матки, кіста яєчника і інші.

Дискомфорт під час статевої близькості. 

Якщо ви відчуваєте біль під час статевого акту, це теж вагома причина записатися на гінекологічний огляд до спеціаліста.

Причин візиту до гінеколога дуже багато, основна з них – збереження свого особистого здоров’я. Необхідно забути про всі страхи і регулярно проходити плановий огляд. На прийомі у гінеколога, в медичний центр Мольфа, ви можете більш детально дізнатися про стан свого здоров’я, профілактиці захворювань і отримати грамотні рекомендації.