Ресурсна психотерапія

Ресурсна психологія — це новий напрямок у психології та психотерапії, у якому людина сприймається як складний, багатокомпонентний, постійно змінюється елемент світу.

Ресурсна психологія увібрала в себе сучасні знання з фізіології людини і медицини, знання з таких напрямків психології та психотерапії, як психоаналіз, аналітична психологія Юнга, гештальт-терапія, трансперсональна психологія, екзистенційна психологія, КПТ, психосинтез, а також практики духовного саморозвитку .

Це один із тих напрямків, які об’єднують у триєдність такі поняття як Тіло_Дух_Душа.

Фізичне тіло тут розглядається як спосіб взаємодії із зовнішнім світом, спосіб відчути внутрішній світ та індикатор гармонійної їхньої взаємодії.

Під Душою ми розуміємо те, що психологи називають психіка у всіх її формах проявів.

Дух – це ресурс людини, її можливості, сильні сторони.

Гармонійна взаємодія цих складових і є основою для розкриття Самості людини, для її здоров’я та реалізації.

Ресурсна психологія – це напрям, який відмінно підходить у роботі з:

  • Всіма соматичними та психічними захворюваннями;
  • Пошуком себе та самореалізацією;
  • Організаціями та структурами.

Однією з основних завдань ресурсної психології – є набуття цілісності людиною, розкриття внутрішніх потенціалом і самопізнання. Це все допомагає знайти здоров’я, знайти себе, успішно досягати поставлених цілей і найголовніше – моделювати події в житті через розуміння себе, своїх потреб та вміння працювати з ресурсом.

Часто в ресурсній психології використовуються етнічні техніки самопізнання, медитації, техніки дихання, арт-терапія, індивідуальна та групова терапія під контролем фізіологічних показників.

Дослідження, які ми проводили, довели вплив медитативних практик, звукотерапії, робота з вільними асоціаціями, на гематологічні показники та гормональний фон людей.

Робота з полем у ресурсній психології є однією з ключових та забезпечує максимально швидкий результат.

Якщо у Вас є мета і Ви не знаєте, як її досягти, – запрошуємо Вас до нас, до медичного центру Мольфа на психотерапію через самопізнання.