Психосоматика

!!GOOGLE TRANSLATE!!

Психосоматика чи психосоматичні захворювання – досить уживане поняття, яке має на увазі прояв психологічних станів через фізичні захворювання.

До психосоматичних захворювань відносять виразку шлунка, синдром подразненого кишечника, бронхіальну астму, гіпертонічну хворобу, шкірні захворювання, наприклад, псоріаз, і останнім часом до них віднесли і онкологічні хвороби.

Медицина вже навчилася лікувати соматичні прояви цих хвороб, проте ті, хто з ними зустрівся, зауважують часті рецидиви.

І тут на допомогу приходить психотерапія в особі психолога, психотерапевта.

Поки що людина не змінить своє ставлення до самої себе, не почне працювати над своїм психоемоційним станом, не вилікує свої душевні рани, чекати тривалої ремісії чи повного одужання не варто.

В основі психосоматичних розладів лежить підвищена чутливість до подій зовнішнього світу, емоційність і найчастіше нездатність виявити ці емоції, відреагувати відповідним чином, прожити їх.

Лікуванням психосоматичних захворювань займаються у тендемі профільний спеціаліст із психологом-психотерапевтом. Консультація психолога-психотерапевта тут необхідна для того, щоб визначити психічний стан клієнта, допомогти йому виявити ті події в житті, які могли послужити розвитку хвороби, перепрожити їх найкращим чином, а також навчити відчувати та проживати свої почуття.

Від усвідомленості клієнта та його готовності працювати над собою безпосередньо залежить і тривалість психотерапії, оскільки психотерапія може мати як короткостроковий так і довгостроковий характер.

У медичному центрі Мольфа, який знаходиться в самому центрі Києва, клієнти можуть отримати медичний та психотерапевтичний супровід психосоматичних захворювань.