Індивідуальна психотерапія

Індивідуальна психотерапія

Індивідуальне консультування – це особиста можливість отримати підтримку та випробувати зростання у важкі життєві періоди. Індивідуальне консультування може допомогти вирішити багато особистих питань у житті, таких як гнів, депресія, занепокоєння, токсикоманія, проблеми у шлюбі та відносинах, проблеми з батьками, шкільні труднощі, кар’єрні зміни і т.д.

Індивідуальне консультування (іноді називається психотерапією, розмовною терапією або лікуванням) – це процес, за допомогою якого клієнти працюють один на одного з
навченим психотерапевтом в безпечній, дбайливій та конфіденційній обстановці.
Консультування дозволяє людям досліджувати свої почуття, переконання і поведінку, працювати через складні або впливові спогади, визначати аспекти своєго життя, вони
би змінити, краще розуміти себе і інших, ставити особисті мети і стремитися к бажаним змінам.

Індивідуальне консультування – це консультування, орієнтоване на безпосередні або найближчі проблеми людини.
Індивідуальне консультування може включати в себе профорієнтацію і планування, горе після смерті любого або вирішення проблем на роботі до того, як вони стануть .

Індивідуальне консультування – це бесіда один на один між консультантом психологом і клієнтом, являється особою, звертається за лікуванням. Ці два формують союз, відносини або зв’язок, дозволяє довіру і особистісний зростання.