Психологія

Психотерапевт. Консультація та терапія

Психотерапія – це напрям практичної психології, направлений на аналіз психологічних проблем людини та їх вирішення. На прийомі психотерапевта у психологічному центрі “Мольфа” Ви отримаєте допомогу професійного приватного психолога-психотерапевта в Києві та зможете зміцнити своє психічне здоров’я та самопочуття.
Психологія

Напрямки психотерапії

Існує декілька напрямків психотерапії:

Раціональна психотерапія або роз’яснювальна психотерапія – психотерапевт впливає на пацієнта шляхом бесіди. Когнітивна терапія, або пізнавальна терапія – допомога психолога полягає у дослідженні поведінкових стереотипів, реакцій пацієнта на зовнішні чинники.

Поведінкова терапія, або біхевіоральна терапія – завдяки їй можна перебодувати поведінкові стереотипи на більш адаптивні форми. Групова психотерапія – хороший психотерапевт допоможе групі людей, які мають спільні цілі у міжособистісному зростанні та саморозкритті.

Психоаналіз – психотерапевт роз’яснить несвідомі зв’язки та процеси. Гештальт-терапія – під час терапії психотерапевт – це людина, яка допоможе розвити самосвідомість пацієнта.

Гештальт-терапія

Психолог і психотерапевт – це професіонал, який допоможе Вам у найскрутніший момент життя. Після прийому психолога у Києві Ви відчуєте легкість та зможете з новими силами поринути у вир життєвих подій.

Однією з найпоширеніших методів для лікуванн неврозів є гештальт-терапія. Під час неї пацієнт вчиться ідентифікувати почуття, думки та емоції, які виникають як наслідок спостереження за певними подіями, об’єктами, образами та людьми. Завдяки цьому пацієнт може проаналізувати, усвідомити та вирішити свої проблеми, які й викликали бажання скористатися послугами психолога. У Києві ціни на прийом доволі високі, але у клініці “Мольфа” Ви отримаєте допомогу за адекватну ціну.

Травмафокус

Далеко не всі психотерапевти Києва спеціалізуються на методі травмафокусу. Але ця терапія може допомогти людям з хронічним больовим синдромом, травматичним та соціальним стресом.

Під час прийому відбувається регуляція мозкової активності пацієнта, емоційно-афектних та тілесних зв’язків.

Психологія

Чому варто звернутися до психотерапевта

Як зрозуміти, що настав час звернутися до психотерапевта? Ось основні показники:

 • Різкі зміни у характері. Втрата інтересу до справ, які подобалися, до людей, з якими раніше було приємно проводити час.
 • Зникла віра у себе та свої сили.
 • Хронічна втома.
 • Такі прості справи, як винести сміття або ж сходити в душ стали нестерпно важкими.
 • Тіло начебто не болить, але з’явилися незрозумілі неприємні відчуття.
 • Часті зміни настрою.
 • Неадекватні емоційні реакції.
 • Дратівливість та агресія.
 • Безсоння, постійна сонливість.
 • Панічні атаки.
 • Зміна харчової поведінки.
 • Проблеми з концентрацією уваги.
 • Бажання нашкодити собі.
 • Думки про самогубство.

Консультація психотерапевта

Медичний центр “Мольфа” знаходиться у центрі Києва, біля ТЦ Україна. Вул. Бульварно-Кудрявська, 34Г.

Для прийому і консультації психотерапевта в Києві не обов’язково стояти у черзі!

У нашу клініку Ви потрапите без черг, просто телефонуйте або заповніть форму зворотного зв’язку та записуйтеся на прийом! Подаруйте собі нове життя!

Чекаємо на Вас!

Ми на зв’язку!

Коли болить зуб – потрібно йти до стоматолога, а коли болить душа – до психотерапевта. Зробіть перший крок на зустріч щасливому “сьогодні”!

Після допомоги психотерапевта в Києві у клініці “Molfa” Ви знову відчуєте себе живим, зможете радіти кожному дню та перестанете засмучуватися через дрібниці!