Психологія | Медицинский центр Molfa • Закажи консультацию врача сейчас!
 

Психотерапевт. Консультація та терапія

Психотерапія – це напрям практичної психології, направлений на аналіз психологічних проблем людини та їх вирішення. На прийомі психотерапевта у психологічному центрі “Мольфа” Ви отримаєте допомогу професійного приватного психолога-психотерапевта в Києві та зможете зміцнити своє психічне здоров'я та самопочуття.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
Дмитрик Іван

Уролог, психологДмитрик Іван

Левчук Олена

ПсихотерапевтЛевчук Олена

Цурка Ольга

психолог - психотерапевтЦурка Ольга

В буденних турботах ми не встигаємо дати нашим думкам зупинити свій потік. Ми бігаємо по справах та забуваємо, що інколи необхідно ненадовго зупинитися та послухати себе. Через це наші нерви не витримують, мозок втомлюється і потребує допомоги психотерапевта. Київ – величезне місто, і ми знаємо, як важко знайти хорошого психотерпавта – людину, яка допоможе у лікуванні неврозів.

У клініці “Мольфа” працюють досвідчені психологи, які під час сеансу психотерапії допоможуть справитися з душевними проблемами.

Напрямки психотерапії

Гештальт-терапія

Психолог і психотерапевт – це професіонал, який допоможе Вам у найскрутніший момент життя. Після прийому психолога у Києві Ви відчуєте легкість та зможете з новими силами поринути у вир життєвих подій.

Однією з найпоширеніших методів для лікуванн неврозів є гештальт-терапія. Під час неї пацієнт вчиться ідентифікувати почуття, думки та емоції, які виникають як наслідок спостереження за певними подіями, об’єктами, образами та людьми. Завдяки цьому пацієнт може проаналізувати, усвідомити та вирішити свої проблеми, які й викликали бажання скористатися послугами психолога. У Києві ціни на прийом доволі високі, але у клініці “Мольфа” Ви отримаєте допомогу за адекватну ціну.

Травмафокус

Далеко не всі психотерапевти Києва спеціалізуються на методі травмафокусу. Але ця терапія може допомогти людям з хронічним больовим синдромом, травматичним та соціальним стресом.

Під час прийому відбувається регуляція мозкової активності пацієнта, емоційно-афектних та тілесних зв’язків.

https://molfa.com.ua/wp-content/uploads/2021/07/photo_2021-07-08_18-00-16-1.jpg
https://molfa.com.ua/wp-content/uploads/2021/07/3811637-2-scaled.jpg
https://molfa.com.ua/wp-content/uploads/2021/07/photo_2021-07-08_18-00-16-1.jpg
https://molfa.com.ua/wp-content/uploads/2021/07/photo_2021-07-08_18-01-37-1.jpg
https://molfa.com.ua/wp-content/uploads/2021/07/upl_auto_1527884729_53405_1.jpg
https://molfa.com.ua/wp-content/uploads/2021/07/photo_2021-07-08_18-01-37-1.jpg

Чому варто звернутися до психотерапевта

Як зрозуміти, що настав час звернутися до психотерапевта? Ось основні показники:

Консультація психотерапевта

Медичний центр “Мольфа” знаходиться у центрі Києва, біля ТЦ Україна. Вул. Бульварно-Кудрявська, 34Г.

Для прийому і консультації психотерапевта в Києві не обов’язково стояти у черзі!

У нашу клініку Ви потрапите без черг, просто телефонуйте або заповніть форму зворотного зв’язку та записуйтеся на прийом! Подаруйте собі нове життя!

Чекаємо на Вас!

Ми на зв’язку!

Коли болить зуб – потрібно йти до стоматолога, а коли болить душа – до психотерапевта. Зробіть перший крок на зустріч щасливому “сьогодні”!

Після допомоги психотерапевта в Києві у клініці “Molfa” Ви знову відчуєте себе живим, зможете радіти кожному дню та перестанете засмучуватися через дрібниці!