УЗД | Медицинский центр Molfa • Закажи консультацию врача сейчас!
 
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

УЗДУльтразвукове дослідження

(сонографія)

Ультразвукове дослідження (сонографія) – сучасний і інформативний метод інструментальної діагностики. Його перевага – неінвазивність. Інакше кажучи, у момент проведення маніпуляції не виявляється механічної дії, яка могла б пошкодити тканини або шкіру. Процедура безболісна. На організм не йде жодного впливу негативними чинниками як наприклад, у випадку з рентгенографією, коли пацієнт отримує малу дозу опромінення. Принцип роботи заснований на здатності ультразвукових хвиль до проникнення крізь різні тканини і подальшим віддзеркаленням від них. Відбита хвиля повертається і посилюється датчиком.

Для того, щоб зробити УЗД органів, необхідне наступне Обладнання:

  • спеціальний датчик (щуп) з кристалами, що збирає ехосигнал;
  • монітор: на нього проектується отримане зображення;
  • гель: необхідний для кращого проникнення ультразвукових хвиль через тканини і шкіру.
https://molfa.com.ua/wp-content/uploads/2021/07/uzd-vagitnih-do-10-tizhniv.jpg
https://molfa.com.ua/wp-content/uploads/2021/07/service_10.jpg
https://molfa.com.ua/wp-content/uploads/2021/07/uzi2.jpg
https://molfa.com.ua/wp-content/uploads/2021/07/foto-uzd.jpg
https://molfa.com.ua/wp-content/uploads/2021/07/uzd-predstatelnoi-zhelezy.jpg
https://molfa.com.ua/wp-content/uploads/2021/07/uzi1.jpg

Медичний центр «Мольфа» проводить безліч видів УЗД-діагностики

У сучасній медицині УЗД задіяне в усіх галузях, оскільки це універсальний та простий спосіб перевірки стану здоров’я. Лікарі використовують УЗД для діагностики різних патологій, у тому числі злоякісних новоутворень. Процес не вимагає особливої підготовки від пацієнта, обмежень украй мало. Насправді результат УЗД багато в чому залежить від фахівця, який його проводить та обладнання. Коли апаратура стара, зношена, то отримані дані можуть бути некоректними. Отже, результати недостовірними. Подібна ситуація загрожує  втратою часу в терапії, зважаючи на неправильну діагностику.

Зробити УЗД недорого можливо в нашому Медичному центрі «Мольфа».

Доступна ціна не означає погану якість надання медичної послуги: у нас працюють висококваліфіковані фахівці з великим досвідом.

-УЗД щитовидної залози – дозволяє визначити присутність захворювання до моменту, коли утворюється візуальне збільшення зобу. Огляд потрібний, коли спостерігається підвищена нервозність або навпаки постійне перебування в сонному і млявому стані, субфебрильна температура, відчуття кому в горлі, збої в ритмі серцебиття. За відсутністю яких-небудь симптомів, лікарі рекомендують обстежуватися щорік з метою ранньої діагностики захворювань.

– УЗД органів черевної порожнини – включає перевірку печінки, нирок, селезінки, жовчного міхура і жовчовивідних проток, підшлункової залози і зачеревної області. Дослідження показує структуру органу, його розміри, наявність запальних процесів, чи є ураження через хронічні захворювання. За допомогою методу УЗД органів черевної порожнини можна виявити на ранніх стадіях камені жовчного міхура, камені у нирках, пухлину печінки, пухлину підшлункової залози і пухлину нирок (нирки).

– УЗД сечовидільної системи – включає перевірку нирок, сечоводів, уретри і сечового міхура. Кісти, камені, структурні зміни і інші патології викликають гострі порушення відтоку сечі і певні симптоми. Свідчення: рак, сечокам’яна хвороба, травми, аномалії розвитку (коли є ряд відповідних ознак, то обстежуються навіть немовлят), сечосольовий діатез, запалення, затримка сечі і інші гострі стани, що вимагають негайного втручання.

– УЗД органів малого тазу – вивчається простір, обмежений тазовими кістками, де розташовані органи репродуктивної і видільної систем. У останньому випадку сканують пряму кишку і сечовий міхур: відмінностей між чоловіками і жінками немає. У першому варіанті є істотні відмінності, тому сканування органів малого тазу неоднакове для представників сильної половини людства і прекрасної статі. У пані дивляться: піхву, матку, яєчники, фаллопієви труби. У чоловіків вивчається передміхурова залоза, її структура і розміри. Свідчення: збої в менструальному циклі, ознаки запалення, вагітність, розлади гінекологічного характеру, безпліддя, операційне втручання.

https://molfa.com.ua/wp-content/uploads/2021/07/uzi-pechen.jpg
https://molfa.com.ua/wp-content/uploads/2021/07/uzi-pochki.jpg

Прайс на УЗД

УЗД Ціна, грн
узд поверхневих тканин 200,00
узд молочних залоз 350,00
узд щитоподібної залози 250,00
узд органів черевної порожнини 400,00
узд органів черевної порожнини з нирками 500,00
узд нирки+сечовий міхур 300,00
узд сечовий міхур 100,00
узд нирки 250,00
узд комплекс для жінок (щитовидна, молочні, ОМТ) 700,00
узд комплекс для чоловіків (калитка, простата, нирки) 800,00
узд простати 350,00
узд калитки 350,00

Ми знаходимось у пішій ході від станцій метро Університет, Вокзальна, Золоті Ворота, Театральна.

До нас також зручно добиратись з Проспекту Перемоги, метро КПІ, Шулявська, Житомирська, Нивки, Святошин, а також з житлового масиву Виноградар.