УЗД | Медицинский центр Molfa • Закажи консультацию врача сейчас!
 
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

УЗДУльтразвукове дослідження

(сонографія)

Ультразвукове дослідження (сонографія) – сучасний і інформативний метод інструментальної діагностики. Його перевага – неінвазивність. Інакше кажучи, у момент проведення маніпуляції не виявляється механічної дії, яка могла б пошкодити тканини або шкіру. Процедура безболісна. На організм не йде жодного впливу негативними чинниками як наприклад, у випадку з рентгенографією, коли пацієнт отримує малу дозу опромінення. Принцип роботи заснований на здатності ультразвукових хвиль до проникнення крізь різні тканини і подальшим віддзеркаленням від них. Відбита хвиля повертається і посилюється датчиком.

Для того, щоб зробити УЗД органів, необхідне наступне Обладнання:

  • спеціальний датчик (щуп) з кристалами, що збирає ехосигнал;
  • монітор: на нього проектується отримане зображення;
  • гель: необхідний для кращого проникнення ультразвукових хвиль через тканини і шкіру.
https://molfa.com.ua/wp-content/uploads/2021/07/uzd-vagitnih-do-10-tizhniv.jpg
https://molfa.com.ua/wp-content/uploads/2021/07/service_10.jpg
https://molfa.com.ua/wp-content/uploads/2021/07/uzi2.jpg
https://molfa.com.ua/wp-content/uploads/2021/07/foto-uzd.jpg
https://molfa.com.ua/wp-content/uploads/2021/07/uzd-predstatelnoi-zhelezy.jpg
https://molfa.com.ua/wp-content/uploads/2021/07/uzi1.jpg

Медичний центр «Мольфа» проводить безліч видів УЗД-діагностики

У сучасній медицині УЗД задіяне в усіх галузях, оскільки це універсальний та простий спосіб перевірки стану здоров’я. Лікарі використовують УЗД для діагностики різних патологій, у тому числі злоякісних новоутворень. Процес не вимагає особливої підготовки від пацієнта, обмежень украй мало. Насправді результат УЗД багато в чому залежить від фахівця, який його проводить та обладнання. Коли апаратура стара, зношена, то отримані дані можуть бути некоректними. Отже, результати недостовірними. Подібна ситуація загрожує  втратою часу в терапії, зважаючи на неправильну діагностику.

Зробити УЗД недорого можливо в нашому Медичному центрі «Мольфа».

Доступна ціна не означає погану якість надання медичної послуги: у нас працюють висококваліфіковані фахівці з великим досвідом.

-УЗД щитовидної залози – дозволяє визначити присутність захворювання до моменту, коли утворюється візуальне збільшення зобу. Огляд потрібний, коли спостерігається підвищена нервозність або навпаки постійне перебування в сонному і млявому стані, субфебрильна температура, відчуття кому в горлі, збої в ритмі серцебиття. За відсутністю яких-небудь симптомів, лікарі рекомендують обстежуватися щорік з метою ранньої діагностики захворювань.

– УЗД органів черевної порожнини – включає перевірку печінки, нирок, селезінки, жовчного міхура і жовчовивідних проток, підшлункової залози і зачеревної області. Дослідження показує структуру органу, його розміри, наявність запальних процесів, чи є ураження через хронічні захворювання. За допомогою методу УЗД органів черевної порожнини можна виявити на ранніх стадіях камені жовчного міхура, камені у нирках, пухлину печінки, пухлину підшлункової залози і пухлину нирок (нирки).

– УЗД сечовидільної системи – включає перевірку нирок, сечоводів, уретри і сечового міхура. Кісти, камені, структурні зміни і інші патології викликають гострі порушення відтоку сечі і певні симптоми. Свідчення: рак, сечокам’яна хвороба, травми, аномалії розвитку (коли є ряд відповідних ознак, то обстежуються навіть немовлят), сечосольовий діатез, запалення, затримка сечі і інші гострі стани, що вимагають негайного втручання.

– УЗД органів малого тазу – вивчається простір, обмежений тазовими кістками, де розташовані органи репродуктивної і видільної систем. У останньому випадку сканують пряму кишку і сечовий міхур: відмінностей між чоловіками і жінками немає. У першому варіанті є істотні відмінності, тому сканування органів малого тазу неоднакове для представників сильної половини людства і прекрасної статі. У пані дивляться: піхву, матку, яєчники, фаллопієви труби. У чоловіків вивчається передміхурова залоза, її структура і розміри. Свідчення: збої в менструальному циклі, ознаки запалення, вагітність, розлади гінекологічного характеру, безпліддя, операційне втручання.

https://molfa.com.ua/wp-content/uploads/2021/07/uzi-pechen.jpg
https://molfa.com.ua/wp-content/uploads/2021/07/uzi-pochki.jpg

Прайс на УЗД

УЗД  щитоподібної залози 400,00
УЗД органів черевної порожнини 500,00
УЗД органів черевної порожнини з нирками 600,00
УЗД нирок з сечовим міхуром 500,00
УЗД сечового міхура 200,00
УЗД нирок 350,00
УЗД комплекс для чоловіків (калитка, простата, нирки) 800,00
УЗД простати 450,00
УЗД органів калитки 450,00

Ми знаходимось у пішій ході від станцій метро Університет, Вокзальна, Золоті Ворота, Театральна.

До нас також зручно добиратись з Проспекту Перемоги, метро КПІ, Шулявська, Житомирська, Нивки, Святошин, а також з житлового масиву Виноградар.