Медицина | Медицинский центр Molfa • Закажи консультацию врача сейчас!
 
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Медицина

Медичний центр Мольфа (MOLFA)

– це синергія наукових напрямків медицини, що має за мету профілактику та лікування хвороб, а також зміцнення здоров’я та пошук і активацію ресурсів людини.

Для діагностики ми використовуємо ультразвукову діагностику (УЗД), лабораторні та інструментальні дослідження на базі нашого медичного центру та клінік наших партнерів.

Медичну допомогу надають висококваліфіковані спеціалісти.

Медичний центр Мольфа (MOLFA), що знаходиться в м. Київ можна впевнено назвати сімейною клінікою. Здоров’я, як фізичне, так і психічне, – є головною метою нашого медцентру.

В нас ви дійсно зможете сказати, що це ваш лікар, і що це центр здоров’я.

Медичний центр Мольфа – це медичний центр профілактики, діагностики та лікування. Ми завжди знаходимось поруч – сам центр Києва, в пішій доступності: проспект Перемоги, метро Золоті Ворота, Університет, Вокзальна, Лук’янівська – тому нас можна назвати клінікою, яка поруч.

При необхідності, ми організовуємо консультації лікарів з інших медцентрів, альтернативних клініках у перевірених спеціалістів, яким самі довіряємо.

Чому ми?

  • Команда професіоналів. Ми любимо та знаємо свою справу.
  • Комплексний підхід. Нам важливо, щоб проблема не з’явилася повторно.
  • Нововведення. Ми слідкуємо за новими медичними відкриттями та використовуємо ці знання для найбільш ефективного лікування.
  • Науковий підхід. Наші методи лікування перевірені часом та підтвердженні позитивними результатами практики.
  • Як і Ви, ми не любимо білі лікарняні стіни. Ми створили для Вас атмосферу дому для того, щоб на прийомі Ви відчували себе якомога комфортніше.

Клініка в цифрах

25
Років роботи
1.5k
Задоволених клієнтів
+4k
Провдено аналізів та тестів

Інші послуги

Урологія
Косметологія
Гінекологія
Ультразвукова діагностика (УЗД)
Сімейна медицина
Лабораторні дослідження
AllEscort