Відсутність сил або відсутність ресурсу. Де брати сили? | Медицинский центр Molfa • Закажи консультацию врача сейчас!
 

Відсутність сил або відсутність ресурсу. Де брати сили?

14 Листопада, 2021by Іван Дмитрик0

Давайте уявимо собі звичайне зернятко з якого згодом проростає велике дерево. Від чого це залежить? Від дуже багатьох чинників, які можна розділити на 2 групи: внутрішні і зовнішні.

До внутрішніх факторів ставитися:

  1. Якість самого зерна. З пшеничного зерна ніколи не виросте гарбуз або помідор.
  2. Цілісність самого зерна, збереження його внутрішніх складових.
  3. Задатки, які допоможуть зерну проявиться в певних кліматичних і температурних факторів.

До зовнішніх факторів ставитися:

  1. Грунт, на яку це зерно буде кинуто.
  2. Усвідомленість того, хто це зерно сіє, якщо цей процес запланований.
  3. Погодні умови, які можуть сприятливо чи ні впливати на ріст рослини.
  4. Догляд за рослиною
  5. І фактори, які можуть травмувати або зовсім припинити життя і розвиток цього зерна.

Фактично, метафорично, ми можемо порівняти ресурс з цим зерном.
Внутрішні чинники, це те, що спочатку в нас присутній від народження або напрацьовується в процесі життя, зовнішні чинники, це те, що допомагає розкриттю ресурсу. І ще є зовнішній ресурс, який за певних умов ми можемо навчитися отримувати і накопичувати.
Тут описаний ідеальний усвідомлений варіант.
Але що робити, коли внутрішнього ресурсу мало або несприятлива грунт або зовнішні чинники не благовелят?
Так не буває! Якщо ми живі – значить внутрішній ресурс точно є, проте ми його або не розпізнали або кудись «зливаємо» не по призначенню.
Зовнішні фактори не можуть бути несприятливими, швидше за все певні наші переконання не дозволяють побачити необхідні бонуси. Або ж нам необхідно пройти певні зміни, скажімо «еволюціонувати», а ми всіма силами цього опираємося.
Фактично все це і є завданням ресурсної психології, якій і займається команда Molfa Club.

Нашим завданням в роботі з ресурсом, а в даному випадку з його нестачею, втратою або сливанием, є вибудовування всіх процесів на рівні фізичного тіла, психіки і душі.Ето все відбувається за рахунок поліпшення і розвитку тіла, перемикання вибудовування осі опори з зовнішнього на внутрішній , опрацювання таких факторів як страхи, агресія та інші шляхом роботи з тіньовою стороною особистості і вибудовування внутрішнього особистого каркаса і структур ніяким чином не залежать від зовнішніх факторів.
Коли людина звертається із запитом відсутність сил – це завжди хороший знак того, що він на несвідомому рівні готовий до важливих і кардинальних змін. І наше завдання полягає лише в супроводі і створенні безпеки в цьому процесі.
Це досить кропітка шлях, однак ступивши на нього ви точно почнете перетворюватися і міняти своє життя на краще.
Перше, що важливо навчитися в цьому процесі – це навчитися відчувати і розуміти своє тіло. Знайдіть для себе кілька хвилин в день і спробуйте відчути, що відбувається з вашим тілом, як ви дихаєте, як б’ється ваше серце, як працює ваш кишечник, спробуйте відчути свої руки, ноги. Якщо ви візьмете собі цю вправу на постійну основу, з часом, ви навчитеся зв’язувати відбувається у вашому тілі і подіями в житті.
Як і цю вправу, так і багато інших пов’язані на напрацювання усвідомленості. Нижче наведено психологічний 5 компонентний тест на усвідомленість. Пройшовши його ви зможете зрозуміти наскільки життя, яку ви зараз живете усвідомлюється вами.
Це перші кроки, які ви можете зробити самостійно і які пізніше можуть бути взяті за основу в нашій роботі в пошуку ресурсу.

Якщо ви готові повноцінно зайнятися собою і не знаєте що робити далі напишіть нам в вайбер або записуйтеся на індивідуальну консультацію.

(Консультація В Вайбер Безкоштовно)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *