Про гру "Мольфа" | Медицинский центр Molfa • Закажи консультацию врача сейчас!
 

Про гру “Мольфа”

Це новий, ефективний інструмент для самопізнання та форма психотерапії, який допомагає не просто побачити перешкоду для досягнення цілей у будь-якій сфері вашого життя, прожити та подолати їх.

За допомогою гри ви зможете:

визначити свої справжні цілі
виявити обмежуючі переконання та деструктивні родові сценарії
діагностувати і навіть зцілити травми дитинства
знайти внутрішні ресурси для досягнення заповітної мети
навчитися усвідомлювати причинно-наслідкові зв'язки та ефективно створювати життя своєї мрії

  Як проходить гра?

  Гра проходить у затишному місці у самому центрі Києва. П'ємо карпатський чай, граємо, спілкуємося, спостерігаємо за собою та іншими, адже випадковостей не буває ні в грі, ні в житті – все має значення. Все під час гри про нас та для нас.

  Який формат гри?

  Найчастіше клієнти обирають груповий формат із 4-6 осіб. Також практикуються регулярні групові зустрічі, що дозволяє опрацьовувати свої запити, отримувати зворотний зв'язок від групи та ведучого, а також рекомендації наступного тижня для роботи. Можливі також індивідуальні формати, що дозволяють у максимально безпечній формі глибинної зустрічі із собою. Ця форма також особлива тим, що є можливість моделювати різні варіанти своїх дій і відчути себе в кожному з них, а також у супроводі психолога-психотерапевта опрацювати частину з них під час гри.

  Гра "Мольфа" проводиться кваліфікованим лікарем, психологом, забезпечує безпечний процес самопізнання;
  У стислі терміни можна виявити процеси над виявленням яких можна роками працювати при застосуванні класичного підходу.
  Під час гри можна безпечно взаємодіяти з іншими учасниками, просити та надавати один одному підтримку, отримувати зворотний зв'язок щодо своїх ходів;
  У самій грі застосовуються і гармонійно поєднуються, крім метафізичних концепцій, такі напрями психотерапії: юнгіанський аналіз, гештальт-терапія, травмафокус терапія, методи вільних асоціацій, техніки еріксонівської психотерапії, трансперсональна та процесуальна психотерапія, казкотерапія, етнопсихологія з позиції мольфар.
  По завершенню гри, кожен гравець отримує набір рекомендацій для подальшої роботи, техніки психотерапевтичної роботи з виявленими проблемними питаннями, та короткі рекомендації щодо «Матриці долі» (щоб додати трохи містики самому процесу). І все це супроводжується 4-5-годинною психотерапевтичною роботою, легко, глибоко, дієво.

   Навчальний курс гри Мольфа

   Знання + ресурс + час = три компоненти, які необхідні для успішного руху вперед, як у житті, так і у внутрішньому розвитку. Можливість мати свідомий контакт зі своїм несвідомим, запорука безпечного руху та саморозвитку. Таким інструментом є гра Мольфа.

   Гра Мольфа – це новий комбінований інструмент глибинного самопізнання та трансформації. Дана методика психології та психотерапії будується на принципі роботи польових структур і включає проективні техніки, роботу з архетипами, тіньовими структурами особистості, а також методи духовного самопізнання.

   Мольфа, як інструмент, допомагає розібратися та опрацювати опір у наступних областях:

   Самопізнання
   Пошук ресурсу
   Самореалізація
   Стосунки
   Бізнес та матеріальні питання
   А також зарекомендувала себе чудовим інструментом у відстеженні внутрішніх змін.

   Навчальний курс «Гра Мольфа» складається із 3 рівнів.

   На першому рівні ви ознайомитеся з принципами роботи поля, символів та ведення гри. Після завершення курсу зможете працювати зі своїми запитами. Тривалість 8 занять по 2 години 1 раз на тиждень.

   На другому рівні ви максимально глибоко ознайомитеся зі структурою секторів, різних можливих комбінацій, отримаєте навички психологічного консультування під час користування цим інструментом. Після завершення цього рівня ви отримаєте право на проведення гри Мольфа. Тривалість 30 занять по 2 години 1 раз на тиждень.

   Третій рівень підготовлений для тих, хто успішно пройшов попередні два, та дає право на викладання цього курсу. Тривалість 15 занять – по 2 години.

   Форми участі: онлайн та офлайн..

   Початок навчання 5-6 вересня.

   Реєстрація на курс за наведеною формою.

   Буде доступ до навчальних матеріалів та відеоуроків протягом 1 місяця.

   Навчальний план 1-го рівня

   визначити свої справжні цілі
   виявити обмежуючі переконання та деструктивні родові сценарії
   діагностувати і навіть зцілити травми дитинства
   знайти внутрішні ресурси для досягнення заповітної мети
   навчитися усвідомлювати причинно-наслідкові зв'язки та ефективно створювати життя своєї мрії